«еМалятко»: В Украине появится электронный сервис для рожениц и родителей

С 1 января 2020 года в Украине заработает новоиспеченный электронный сервис для родителей «еМалятко».

"еМалятко": В Украине появится электронный сервис для рожениц и родителей

«еМалятко»: В Украине появится электронный сервис для рожениц и родителей
|Depositphotos

Во вторник, 30 июля, президент Украины Владимир Зеленский анонсировал реализацию нового электронного проекта, какой гораздо упростить существовать роженицам и молодым родителям “еМалятко“.

Новоиспеченный сервис заработает с января 2020 года. Соответствующее решение приняли на заседании Кабмина. С помощью проекта “eМалятко“ роженицы и родители смогут онлайн употреблять 10 государственными услугами, написав лишь одно электронное заявление. 

    Переглянути цей допис в Instagram         

#єМалятко #ID14 #еПрописка на старт! ⠀ ❗️Результати наради з Володимиром Зеленським: ⠀ 👉з 1 січня 2020 року почнуть працювати 3 експериментальні послуги: ⠀ ☝️е-Малятко — це 10 державних послуг, пов’язаних із народженням дитини за 1 електронною заявою одразу у пологовому. Експеримент передбачає зменшення кількості необхідних візитів з 11 до 0, а кількість документів, що вимагаються з 37 до 1. ⠀ ☝️ID 14 — одночасна реєстрація фізичної особи як платника податків під час оформлення паспорта громадянина України вперше. Експеримент передбачає скорочення кількості документів від дитини на 4, що становитиме мінус 27 млн документів на рік. ⠀ ☝️еПрописка — можливість зареєструвати місце проживання дитини онлайн. Експеримент передбачає скорочення кількості документів від дитини на 4, що становитиме мінус 3 млн документів на рік.

Допис, поширений Команда Зеленського (@zeteam2019) 30 Лип 2019 р. о 9:03 PDT

Какие услуги можно будет получить с помощью сервиса “eМалятко“:

  1. Государственная регистрация новорожденного ребенка;
  2. Регистрации места проживания новорожденного ребенка;
  3. Направление помощи при рождении ребенка;
  4. Регистрация родившегося ребенка в электронной системе здравоохранения;
  5. Регистрация родившегося ребенка в Государственном реестре физических лиц-плательщиков налогов;
  6. Получение удостоверения родителей многодетной семьи и ребенка из многодетной семьи;
  7. Дефиниция происхождения родившегося ребенка, родители которого не состоят в браке между собой;
  8. Дефиниция принадлежности ребенка к гражданству Украины;
  9. Присвоение ребенку уникального номера записи в Едином государственном демографическом реестре;
  10. Направление помощи многодетным семьям.

    Переглянути цей допис в Instagram         

Урядова ініціатива #єМалятко дозволить вже з 1 січня 2020 року отримати батькам комплексну послугу «єМалятко», яка об’єднає одразу 10 сервісів: 1️⃣ державну реєстрацію народження: 2️⃣ визначення походження дитини; 3️⃣ реєстрацію місця проживання; 4️⃣ призначення допомоги при народженні дитини; 5️⃣ призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; 6️⃣ внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я; 7️⃣ реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; 8️⃣ видачу посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї; 9️⃣ визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; 🔟 внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номеру запису в ньому. Нова послуга дозволить максимально спростити отримання послуг батьками та оптимізувати роботу органів державної влади та місцевого самоврядування. Павло Петренко Volodymyr Groysman Державне агентство з питань електронного урядування України

Допис, поширений Івано-Франківськ БПД (@iflegalaid) 13 Лип 2019 р. о 3:00 PDT

Ранее сообщалось, что Владимир Зеленский отменил школьную форму.